...

~HOME~

! Reklamy !

FROM YOU

~ Více info ~
~ Posílejte věci s Miley nebo Selenou, budu moc ráda! ~

POZASTAVENÍ NA DOBU NEURČITOU

Listopad 2011

The NOH8 Campaign [Photoshoot]

30. listopadu 2011 v 19:31 | Nikaw |  Miley - The NOH8 Campaign
Kampaň NOH8 přibližně před rokem řekla, že by chtěla spolupracovat s Miley a taky chtěli aby jí podporovala :)

Kampaň NOH8 je fotografický tichý protest vytvořený Adamem Bouskem a Jeffem Parshleyem. Na fotografiích mají lidé pásku přes ústa, což symboluzije jejich hlasy umlčování. Téměř během 2 a půl roku se rozrostla kampaň o 13 000 'obličejů' a dále roste velkou rychlostí. Kampaň začala s portéty všedních lidí z různých oblastí života a brzy začala zahrnovat i politiky, vojáky, umělce, osobnosti atd.

Zatím se objevily dvě krásné fotky z focení ;)

imagebam.com imagebam.com

Kidd Kradick o Seleně

30. listopadu 2011 v 18:47 | Nikaw |  Selena Gomez
Sel už několikrát byla v rádiové show Kidd Kradick. Bylo zveřejněno video, kde Kidd s nějakými lidmi v éteru mluví o miminku, které čeká Selenina maminka. Začal s tím, jak je to divné, mít ve 20-ti sourozence a o tom, jak měla Selenu v 16-ti a skončili tím, že to je Selenino dítě, ale chtějí to zamaskovat a tak řekli, že je to dítě Mandy. Že prý Justin má děti všude možně. Opravdu nechápu, jak může někdo něco takového říct.. A ještě v takové show :/ Absolutně bych něco takového nečekala. Selena i Justin o tom napsali tweet, ale oba to smazali. Selena napsala: " Vzhlížela jsem k tobě Kidde... Říkej si o mě co chceš, ale když mluvíš o mojí mámě nebo rodině, překročil jsi hranici. "Na Twitteru se samozřejmě hned vytvořily světové trendy. Jeden z nich je přímo Kidd Kradick, ale druhý je úplně překrásný- ' Beliebers and Selenators'. Myslím, že konečně si začínají i fanoušci Justina zvykat na Selenu, za což jsem hrozně vděčná <3

...
...

Rozhovor s MTV

30. listopadu 2011 v 17:35 | Nikaw |  Selena Gomez
Objevil se nový rozhovor pro MTV :)
...
Co si Selena pamatuje z roku 2011 nejvíc? " Abych byla upřímná, nejspíš to asi bude konec mé show a ne v pozitivním slova smyslu, ale spíš jako nová kapitola mého života. Myslím, že to pro mě byl zajímavý čas a že to byla asi má nejoblíbenější doba z celého roku. "
O We Own The Night tour: " Moje hudba mě samozřejmě překvapila, stejně jako turné. Rozhodně jsem byla nadšená, že jsem na cestách a že jsem mohla být na svém prvním turné. Byla jsem nadšená, že jsem mohla všude být a setkat se s fanoušky a prozkoumat různá místa. Abych byla upřímná, nečekala jsem, že turné bude tak dobré jako nakonec bylo. A jeli jsme i do Kanady, Kanada byla úžasná a cítila jsem se tak velmi pokorně. "
O uplynulém a novém roce: " Mám pocit, že tento rok jsem nepočítala s žádnou věcí která přišla. Takže prostě jen chci prožít konec tohoto roku a začátek nového roku stejně nadšená a nic si neplánovat.
O prázdninách, které si chce udělat: " Budu pryč na týden přes Díkuvzdání, což bude hezké a pak budu mít volno týden a půl až dva týdny na Vánoce. A pak budu jen relaxovat a nic nedělat. "

WTSGD má zlato v Indinésii! :)

30. listopadu 2011 v 16:29 | Nikaw |  Selena Gomez
Universal Music Indonesia vydalo zprávu, že Selenino třetí album When The Sun Goes Down získalo v Indonésii zlato! :) Opět moc Sel, The Scene i všem, co se na desce podíleli, gratuluju. :) When The Sun Goes Down si zaslouží být zlaté po celém světě <3 :)

Obrázek dne 30.11.

30. listopadu 2011 v 15:30 | Nikaw |  Obrázek dne...
http://www.glamourvanity.com/photos/selena-gomez-the-late-show.jpg

Top 10 Most Followed People

29. listopadu 2011 v 19:37 | Nikaw |  Selena Gomez
Selena je momentálně v žebříčku Top 10 Most Followed People na Twitteru. Momentálně má něco přes 8 500 000 následovníků. Nevím ale, na kterém místě přesně je. Já vím asi o třech lidech, kteří mají víc následovníků než ona - Justin Bieber (skoro 15 000 000), Taylor Swift (skoro 9 500 000) a Lady Gaga (asi 16 400 000).

Osobní fotky [Karibik?]

29. listopadu 2011 v 18:32 | Nikaw |  Selena Gomez
Objevily se dvě fotky Seleny a Justina, které by měly být ještě z Karibiku, kde byli v lednu letošního roku. Na té první fotce to vypadá skutečně jako oni dva, ale nejsem si jistá pravostí ani jedné z fotek. Klidně to můžou být fotomontáže. Každopádně jsou to hezké fotky :)
imagebam.com imagebam.com

Fotka od Katelyn Clampett

29. listopadu 2011 v 17:48 | Nikaw |  Selena Gomez
Selenina vokálistky, Katelyn Clampett, dala na Instagram tuto fotku s komentářem, " Na co se mám dívat první? ;) " Oba filmy jsou určitě úžasné (já viděla zatím jen Monte Carlo) ale na Never Say Never se moc těším :)

Miley Cyrus: "Jsem hulič!"

29. listopadu 2011 v 16:25 | Nikaw |  Miley - News 2011
http://media.bravo.cz/news/main/0/i/0i5h2mz2gcyj.jpg
...
Bývalá Disney star oslavila minulý týden 19 narozeniny...
... a večírek se nesl v tak trochu marihuanovém duchu. Nejenže Miley dostala dort ve tvaru hlavy jednoho z největších vyznavačů téhle měkké drogy, rastamana Boba Marleyho, ale při jeho přebírání navíc před všemi přítomnými prohlásila: "Když už mi přátelé dávají dort ve tvaru Boba Marleyho, je jasné, že jsem hulič. Asi jsem vykouřila fakt moc té zatracené trávy." A vůbec jí přitom nevadilo, že mezi pozvanými byli i její rodiče, star i její přátelé totiž naráželi na její loňský incident, kdy z vodní dýmky kouřila šalvěj, legální bylinu s halucinogenními účinky. Čti na: Miley Cyrus vyzkoušela drogy!

Zpěvaččina proslovu se okamžitě chopila bulvární média se snahou rozmáznout ho v pořádný skandál. Naštěstí ale okamžitě zasáhla dobrá kámoška Miley a pořadatelka večírku, Kelly Osbourne, která na svůj twitter napsala vysvětlení: "Je to vytržené z kontextu... Od té loňské příhody se šalvějem má Miley přezdívku Bob Marley, proto tedy ten dort! Byl to jen vtip. A to, co Miley řekla, byla samozřejmě nadsázka. Vždyť tam měla rodiče a všechny své nejbližší. Navíc ona žádný hulič vážně není!"

Narozeninový flám pod taktovkou Kelly Osbourne probíhal v baru Beacher's Madhouse luxusního hotelu Roosevelt v Los Angeles.
...

Obrázek dne 29.11.

29. listopadu 2011 v 15:29 | Nikaw |  Obrázek dne...
http://cdn.imnotobsessed.com/wp-content/uploads/wenn3156449.jpg
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/a8/Selena_Gomez_Signature.svg/450px-Selena_Gomez_Signature.svg.png
Blog, kde jsou seriály jako např: H2O, Hannah Montana,...

FANCLUB

klikni =)
img

R.I.P. Tatu


© Copyright 2012 [Hannah-Montana2010.blog.cz]