...

~HOME~

! Reklamy !

FROM YOU

~ Více info ~
~ Posílejte věci s Miley nebo Selenou, budu moc ráda! ~

POZASTAVENÍ NA DOBU NEURČITOU

Červen 2010
Hannah Montana the movie

30. června 2010 v 11:17 | nikaw |  HM - Písničky
Hannah Montana: The Movie je hudební filmová adaptace amerického sitcomu Hannah Montana. Film byl režírován Peterem Chelsomem se scénářem od Daniela Berendsena. Film byl produkován Davidem Blockerem, Billy Ray Cyrusem, Alfredem Goughem, Milesem Millarem, Stevenem Petermanem a Michaelem Poryesem. Filmové hvězdy jsou Miley Cyrus, Emily Osment, Mitchel Musso, Jason Earles, Billy Ray Cyrus a Vanessa Wiliams. Příběh začíná v momentě kdy stoupající popularita Miley Stewart/Hannah Montana začíná pomalu ovládat celý její život. Její otec jí proto vezme zpět domů do Crowley Corners v Tennessee, aby poznala co je v životě opravdu důležité.
Natáčení začalo v dubnu 2008, nejvíce v okolí Columbie, v Tennessee a Los Angeles, v Kalifornii a byl dokončen v červnu 2008. Film měl ve Spojených státech a Kanadě premiéru 10. dubna 2009. Disney Channel uveřejnil teaser trailer filmu během jejich show.
V pokladnách Hannah Montana: The Movie vydělal během prvního dne 17,4 miliónů dolarů a 32 miliónů dolarů během premiérového víkendu. Film ve Spojených státech vydělal 78 miliónů dolarů a v ostatních zemích 44 miliónů, celkový výdělek filmu je 123,481,092 miliónů dolarů. Film bude na DVD a Blu-ray dostupný od 18. srpna 2009.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/a8/Selena_Gomez_Signature.svg/450px-Selena_Gomez_Signature.svg.png
Blog, kde jsou seriály jako např: H2O, Hannah Montana,...

FANCLUB

klikni =)
img

R.I.P. Tatu


© Copyright 2012 [Hannah-Montana2010.blog.cz]